PORADNIA DERMATOLOGICZNA

Konsultacja dermatologiczna to pierwszy krok w leczeniu dolegliwości skóry głowy, twarzy czy ciała. Aby lekarz mógł dobrać najbardziej skuteczną metodę leczenia najpierw musi zobaczyć skórę pacjenta.

W Centrum Medycznym PLMED  dysponujemy wysokiej jakości  sprzętem diagnostycznym - videodermatoskopem FotoFinder Vexia 800HD, dzięki któremu możemy przeprowadzić sprawną i rzetelną diagnostykę oraz dobrać do każdego przypadku najlepszą metodę terapii. 

FotoFinder Vexia 800HD wykorzystywany jest w precyzyjnej  cyfrowej diagnostyce obrazowej. W trakcie badania z jego użyciem ocenia się jakość znamion skórnych, ujścia mieszków włosowych wraz z otaczającą je skórą, jak również łodygi włosów.      W diagnostyce trychologicznej w odróżnieniu od trichogramu czy trichoscanu diagnostyka videodermoskopem FotoFinder Vexia 800HD nie wymaga pobierania ani golenia włosów. Przy zastosowaniu kamery FotoFinder przeprowadzamy trzy rodzaje badań trychologicznych: videotrychoskopię, trichoscan i trichoscale.

W trakcie konsultacji dermatologicznej przeprowadzany jest dokładny wywiad przez lekarza, oraz badanie dermatologiczne, dzięki któremu zauważamy wszelkie objawy chorobowe. Następnie lekarz stawia diagnozę i planuje terapię adekwatną do problemu z jakim zgłosił się pacjent, która zwalczy przyczyny powstawania dolegliwości.

Zdiagnozowanie problemów ze skórą na wczesnym etapie rozwoju choroby daje największe szanse na szybkie wyleczenie oraz obniża koszty leczenia.
Warto powierzyć zdrowie swojej skóry w profesjonalne ręce lekarza, który posiada odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób skóry i dolegliwości skórnych ponieważ zajmuje się całym spektrum dermatologii ogólnej.

Konsultacje dermatologiczne przeprowadzamy w zakresie:

  • diagnostyki chorób skóry głowy i włosów;
  • diagnostyki i terapii chorób skóry twarzy i ciała  - np. trądziku , trądziku różowatego, łojotokowego zapalenia skóry, alergii, łysienia(trichogram), oceny zmian skórnych (diagnostyka dermoskopowa, histopatologiczna):np.znamion, brodawek wirusowych, nowotworów;
  • kwalifikacji do zabiegów i postępowania w ramach terapii łysienia , opóźniania i przeciwdziałania procesom starzenia się skóry;
  • zaawansowanej pielęgnacji skóry głowy i twarzy.

KONTAKT

CENTRUM MEDYCZNE PLMED

+48 790 499 993

info@trychologia.krakow.pl

ul.Świętego Krzyża 19 lok. 14

31-023 KRAKÓW

REJESTRACJA TELEFONICZNA: 790 499 993